לאט, לאט ... אבל בטוח.

הדפים האלה הועלו לאויר העולם בערך באמצע אפריל, 2002. כבר אז היה ברור שתהיה לי בעיה בעדכונם - הרי לפי תפיסתי אי אפשר לקיים אתר שאיננו מתעדכן, אך יש לי יותר מדי דברים אחרים שדורשים טיפול, כך שקשה למצוא את הזמן לטפל באתר הזה כמו שצריך.

בנוסף, לא ברור מה זאת אומרת "כמו שצריך". נכון, יש לי רעיונות רבים שהייתי רוצה לבצע כאן, אבל האם הם באמת נחוצים? לא בטוח.

כך או כך, כן מתבצעים שינויים:

נובמבר 2006: מאמר חדש התפרסם במדור המאמרים.
ההודעה הזאת נכונה, אבל רק באופן חלקי. למרות שדף העדכונים הזה היה רדום בזמן האחרון, היה לא מעט (אם כי לא הרבה) פעילות באתר. מספר דפים מוסתרים, הקשורים להדרכות ולהשתלמויות, הוספו. ולפני יותר מחצי שנה היה עוד מאמר במדור המאמרים שלא זכה להודעה על פרסומו. היו שני שינויים די משמעותיים באתר - שניהם לפני זמן די רב. לפני קצת יותר משנה העדכון האחרון של "החיים מבעד לסורק" הופיע, ומאז, האתרון "הושלם" ואינו ממשיך לגדול. לפני כחצי שנה התחלתי לפרסם בלוג בעברית: אינטרנט, למידה ... ומה שביניהם, שאמנם איננו יושב על האתר הזה, אך מקושר מכאן - מהתפריט הראשי.
יולי 2005: שני מאמרים נוספים שראו אור במהדורות מודפסות הועלו גם לאתר.
מספר דפים שאינם מקושרים מתוך האתר (או משום מקום אחר מאשר דרך הדואר האלקטרוני) התפרסמו כאן. לרוב, אלה חומרי הדרכה חדשים. בשלב הזה אינני מדריך בצורה סדירה (כמו פעם) אך אם וכאשר זה יקרה, אצטרך בוודאי לחדש את כל חומרי ההדרכה שלי, ולקשר אליהם באופן פומבי יותר.
וכמובן, כל חודש מהדורות חדשות של "הבוידם" ושל "החיים מבעד לסורק" ממשיכות להתפרסם.
עוד מאמר שהתפרסם נכנס למדור המאמרים.
ינואר 2004: נדמה לי שבמשך שנה שלמה לא נערכו שינויים בדפים האלה, מלבד העדכונים החודשיים של החיים מבעד לסורק.
עם השנה החדשה, הוספו שני מאמרים חדשים לתוך מדור ה-מאמרים, והמדור אורגן כך שהמאמרים החדשים ביותר נמצאים בראש הדף.
התוספת המשמעותית ביותר היא אתרון חדש - חודש אחד - לקראת הנסיגה שלב א' - שמתעד חודש מילואים בלבנון לפני 19 שנים.
חודש דצמבר היה חודש של לילות ארוכים בהם ביצעתי עבודות תשתית רבות - עבודות שאולי אינן נראות לעין, אבל כללו, בעצם, עיצוב מחדש של כל ה-HTML שבאתר הזה, ובאתרון "החיים מבעד לסורק". בנוסף לאלה, במשך החודש הזה הועלה גם האתרון Prenatal Communiques.
בנוסף לשינויים האלה, גם הוספתי מאמר חדש לתוך מדור המאמרים.
אני ממשיך (כמובן) למצוא טעיות בדפים האלה. כאשר אני מוצא אותם, אני גם משתדל לערוך תיקונים. בחודש נובמבר אלה בוצעו בדפים של "הרהורים על עברית", כולל במתכון אחד. אני בהחלט מקוה שאף אחד לא הכין מנה של ריבועי הזדמנות שווה לפני שמצאתי ותיקנתי את כמויות השמן.
בחודש ספטמבר העליתי לאתר את הדפים הראשונים של החיים מבעד לסורק.
במהלך חודש אוגוסט ערכתי מספר תיקונים בטעויות קטנות שקוראים הביאו לידיעתי
בסוף יולי הוספתי וקישרתי את האתרים הישנים האבודים (לשעבר) שלי

והמשך יבוא.